Społeczność

pole w gostyni

Życzenia z okazji Światowego Dnia Seniora

14 lis 2023 12:11
wydrukuj
Z okazji Światowego 𝗗𝗡𝗜𝗔 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗢𝗥𝗔 pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za Wasze doświadczenie, mądrość oraz nieoceniony wkład w rozwój naszej społeczności.
Chcemy przypomnieć, że nasza gmina zawsze troszczy się o swoich Mieszkańców, a zwłaszcza o naszych Seniorów. Działamy na rzecz Waszej aktywności i satysfakcji, prowadząc m.in. 𝗞𝗟𝗨𝗕 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗢𝗥𝗔, w którym znajdziecie różnorodne zajęcia dostosowane do Waszych zainteresowań. To miejsce, gdzie możecie spotkać przyjaciół, rozwijać swoje pasje i spędzać miło czas.
 
W związku z Światowym Dniem Seniora, zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy piątek – Bal na parostatku - Gminne Święto Seniorów. To niepowtarzalna okazja do wspólnego świętowania, tańczenia i cieszenia się chwilą. Mamy nadzieję, że ten wieczór dostarczy Wam wielu niezapomnianych wspomnień.
 
Informujemy także, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na to wydarzenie. To doskonała okazja, by spotkać się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi i wspólnie spędzić czas w radosnej atmosferze.
 
Razem tworzymy wspólnotę, w której każdy z Was ma znaczenie. Niech nadchodzący czas będzie dla Was pełen radości, zdrowia i ciepła. Jeszcze raz życzymy Wam wszystkim, Szanowni Seniorzy, wiele szczęścia z okazji Światowego Dnia Seniora!