Złote Gody

10 wrz 2021 15:09
wydrukuj
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Taki właśnie jubileusz był powodem uroczystości, która odbyła się 10 września 2021r. w Sali Kominkowej pałacu w Gaworzycach.

Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Czesław Krystkowie z Gaworzyc oraz Państwo Ludwika i Alfred Wątrobowie z Gaworzyc.

W uroczystości uczestniczyli: Starosta Polkowicki – Pan Kamil Ciupak, Wójt Gminy Gaworzyce – Pan Jacek Szwagrzyk, Przewodniczący Rady Gminy Gaworzyce – Pan Edward Białek, oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gaworzycach – Pani Elżbieta Litwin.

Jubilaci zostali uhonorowani medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy – Jacek Szwagrzyk.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gaworzycach.

Życzymy Państwu, Drodzy Jubilaci jeszcze wielu lat wspólnego życia w zgodzie i dobrym zdrowiu. Niech każdy dzień dostarcza dużo radości i uśmiechu abyście Państwo doczekali w szczęściu kolejnych jubileuszy.