22 lis 2021 08:11
wydrukuj
Marzenia trzeba spełniać! Eryk Pieczarka z Kłobuczyna zadebiutował w barwach Chrobrego.
Na zdjęciu młody chłopak w stroju piłkarskim Chrobrego Głogów

W minioną niedzielę Chrobry Głogów zmierzył się z drużyną Stomil Olsztyn - Fortuna 1 liga. Z relacji kibiców wiemy, że spotkanie nie należało do najłatwiejszych, jednak zawodnikom klubu udało się wywalczyć cenne 3 punkty. Po bramkach Huberta Turskiego i Dominika Piły Chrobry Głogów wygrał spotkanie 2:0.

Wielką dumną dla naszej gminy był debiut w barwach Chrobrego Głogów Eryka Pieczarki - mieszkańca Kłobuczyna. Młody (17-letni) zawodnik wszedł na murawę boiska w 86 minucie spotkania i pokazał swoje umiejętności piłkarskie. Podczas tych kilku minut gry Eryk wypracował sobie okazję do strzału na bramkę, co z pewnością jest dobrym sygnałem na przyszłość piłkarza.

Fotografia przedstawia plecy chłopaka z napisem jego nazwiska

"Grając czwórką młodzieżowców wygraliśmy ważny mecz, który dał dużo dobrych emocji i pozytywnego nastawienia"- powiedział trener Ivan Djurdjević.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!