Komunikaty

kwitnąca czeremcha

Gazyfikacja miejscowości Dalków i Kurów Wielki - ankieta

02 kwi 2021 07:04
Mając na uwadze liczne sugestie mieszkańców, Wójt Gminy Gaworzyce podjął działania związane z doprowadzeniem sieci gazowej do miejscowości Dalków oraz Kurów Wielki. Kolejnym krokiem będzie wykonanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Gazowniczy we Wrocławiu analizy ekonomicznej, mającej na celu określenie opłacalności wybudowania gazociągu.
Na przykładowym zdjęciu widać dłoń na pokrętle od pieca gazowego.

By uzyskać dane konieczne do przeprowadzenia dokładnej analizy, prosimy mieszkańców miejscowości Dalków i Kurów Wielki o wypełnienie ankiet, które przekazane zostaną PSG sp. z o.o.

Gotowe ankiety można złożyć w Urzędzie Gminy w Gaworzycach, ul. Dworcowa 95, 59-180 Gaworzyce, w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach: 7.00 – 15.00 oraz
we wtorki 8.00 – 16.00, a także przekazać sołtysom w terminie do 31 maja 2021 r.

Ankieta ma na celu jedynie zbadanie zainteresowania mieszkańców przyłączeniem do sieci gazowej i nie jest dokumentem wiążącym. Warunki przystąpienia do inwestycji i kolejne działania zostaną określone dopiero po wykazaniu jej opłacalności.

Formularz ankiety można uzyskać w wersji papierowej w Urzędzie Gminy w Gaworzycach w godzinach pracy Urzędu oraz w formacie pdf. poniżej:

ANKIETA DO POBRANIA (.PDF)

Wszelkie pytania dotyczące ankietyzacji można kierować pod numer telefonu: 76 831 62 85 wew. 47

Uwaga! Ankiety zbieramy do końca miesiąca maja 2021 roku!