Inwestycje

pole w gostyni

Z pompą rozpoczniemy Nowy Rok - o inwestycji w Koźlicach

14 lis 2023 08:11
wydrukuj
Wójt Gminy Gaworzyce - Pan Jacek Szwagrzyk podpisał umowę z Wykonawcą na realizację zadania, które obejmie przebudowę świetlicy - będącej centrum aktywności dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi Koźlice".

W ramach inwestycji przebudowana zostanie instalacja CO, źródło ciepła zostanie wymienione (będzie to pompa ciepła wraz z panelami fotowoltaicznymi), nastąpi wymiana grzejników na grzejniki płytowe dolnozasilane, zostanie zdemontowany kominek i jego obudowa (wraz z naprawą ściany po demontażu). Zostanie też wymieniona część dachu i wzmocniona jego konstrukcja oraz wymieniona stolarka wewnętrzna w budynku. Instalacja elektryczna zostanie przebudowana, a dodatkowo zostanie zamontowana klimatyzacja.

W trosce o osoby z niepełnosprawnością  zostanie przebudowane wejście, by zapewnić im jak najlepsze korzystanie z obiektu.


Ważne dla mieszkańców, ze względu choćby na estetykę miejsca, będzie też wydzielenie miejsca na pojemniki z odpadami. Miejsce zostanie wyłożone kostką brukową i ogrodzone.

Wartość umowy opiewa na kwotę 355 470,00 zł.

Wykonawcą jest Grzegorz Góźdź Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Instal-Bud z siedzibą w Głogowie.


Dofinansowanie na realizację zadania nasza gmina pozyskała z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich - Program Leader 🇪🇺