Inicjatywy

kwiaty, pole i drzewo w drodze do Dalkowa

Wyruszyli po "wielkanocne jajo"

03 kwi 2023 11:04
wydrukuj
Wczoraj (2 kwietnia) w Miłakowie odbyła się 2. edycja gry terenowej dla organizacji pozarządowych z terenu Wzgórz Dalkowskich - a dokładniej "Wyprawa po Wielkanocne Jajo", którą zainicjowaliśmy rok temu w Dalkowie.
Zabawa tak się spodobała, iż dziś w Miłakowie niemal wszystkie drużyny pojawiły się ponownie, mimo iż pogoda niespecjalnie zachęcała do wyjścia z domu 🌪☁️.
 
Naszą gminę reprezentowały 2 organizacje: Koło Gospodyń Wiejskich Gostyń-Kurów Wielki i Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Kasztanowy Dom" z Kłobuczyna.
 
Jajo ukryte w lesie🌳🍂, wśród fantastycznych ścieżek (na rowery bajka!!). Oj! Nie łatwo było je odnaleźć, mimo iż jak się później okazało, wszyscy krążyli w pobliżu... 🤭 Mrowisko było blisko! 🐜
Najszybciej udało się znaleźć JAJO🥚 ekipie z Zimnej Brzeźnic,  więc to właśnie tam za rok spotkamy się na trzeciej edycji tej wspaniałej zabawy.
 
Nie obyło się bez przygód! "To się ktoś zgubił, to ktoś zjechał z górki na 🍑, no i gościnność i troska organizatorów - bezcenna. Wspaniała podwózka z lasu 😉" - zdają nam relację uczestnicy.
 
Miłą nagrodę otrzymało za kreatywne zdjęcie KGW Gostyń-Kurów Wielki (a tu się brawa należą Pani Danucie Pawliszyn, która dosłownie na głowie stanęła by to zdjęcie zrobić!).
 
Baaardzo dziękujemy KGW Miłaków za podjęcie inicjatywy, gościnę, wspaniałą zabawę i świetną organizację! 🙂 Piękne wspomnienia zostawiamy w Miłakowie! 🌼🌿