Inicjatywy

kwiaty, pole i drzewo w drodze do Dalkowa

Piknik Czytelniczy w Wierzchowicach

08 cze 2021 04:06
wydrukuj
Ruszamy z kulturą! W przyszłym tygodniu, a dokładniej 18 czerwca - w piątek w Wierzchowicach zaplanowano Piknik Czytelniczy, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gaworzycach.

Podczas wydarzenia odbędzie się spotkanie autorskie z ciekawym, fascynującym człowiekiem - Robertem Maciągiem, autorem "Wielkiej ucieczki Wawelskiego Smoka". Ponadto dla uczestników przygotowano też wiele innych atrakcji - w końcu będzie można poskakać na dmuchańcach, spróbować smoczych przekąsek czy pobawić się w gronie znajomych i przyjaciół.

BOOKCROSSING - Zabierz ze sobą książkę, którą chciałbyś przekazać dalej...

Bookcrossing to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych, po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. Okazja ku temu będzie na Pikniku Czytelniczym, dlatego zachęcamy Was do podzielenia się z innymi książką, która miała wpływ na Wasze życie, albo szczególnie podobała Wam się z różnych względów.

CO DLA RODZICÓW?

Już dziś zapowiadamy, że warto przyjść razem z dziećmi! Dlaczego? Bo pomyślano tutaj także o Was Drodzy Rodzice i Dziadkowie! Specjalnie dla Was kącik prasowo-kawowy z muzyką z winyla!