Inicjatywy

kwiaty, pole i drzewo w drodze do Dalkowa

Nasza Gwiazdka - pierwsze takie spotkanie wigilijne Mieszkanców Gminy

03 gru 2023 17:12
wydrukuj
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tym roku - po raz pierwszy w gminie Gaworzyce - w naszym gminnym kalendarzu zabłyśnie "Nasza Gwiazdka" czyli spotkanie wigilijne skierowane dla Mieszkańców gminy Gaworzyce.

"Nasza Gwiazdka" to wspólna inicjatywa samorządu gminy Gaworzyce, jednostek organizacycjnych i licznych organizacji, które przyjęły zaproszenie do współpracy tego wydarzenia!

Dnia 20 grudnia br. tj. środa w zabytkowym Pałacu w Gaworzycach odbędzie się spotkanie wigilijne Mieszkańców (w pomieszczeniach Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gaworzycach, parter Pałacu). Szczególnie zależy nam, aby nasze zaproszenie dotarło do osób, które są w trudnej życiowej sytuacji - a tych jest przecież wiele. Czasem czujemy się osamotnieni, borykamy się z różnymi wyzwaniami - może niepełnosprawnością,  może depresją, innymi chorobami, a może po prostu - nie mamy zbyt wiele okazji, aby poznać nowych ludzi... Może czas Świąt Bożego Narodzenia jest dla nas szczególnie smutny i chcemy spróbować to odmienić? Sytuacji i powodów może być całe mnóstwo.

Chcemy, aby każdy kto tego potrzebuje czuł się zaopiekowany i wyjątkowy. Zaproszenie na gminną wigilię jest otwarte dla wszystkich, aby jednak dla nikogo nie brakło miejsca - bardzo prosimy aby dokonać zapisu:

  • tel. 76 8316 267 (GOPS Gaworzyce) - w godzinach pracy GOPS
  • tel. 76 8316 285 w. 34 (Urząd Gminy) lub e-mail: promocja@gaworzyce.com.pl

 

Może czytacie ten artykuł i macie na myśli kogoś w bliskim otoczeniu, kto powinien przyjść na to spotkanie... - Prosimy, zaproś go, zadzwoń - poinformuj, że będziecie :) Albo po prostu daj znać.

Dzięki uprzejmości naszego Radnego - Pana Dariusza Podlaka, na spotkanie będzie zapewniony nieodpłatny transport. Zadbamy o to, aby każdy mógł bezpiecznie do nas dotrzeć i równie bezpiecznie wrócić do domu.

Zapisy do 15 grudnia 2023 r.