Edukacja

pole rzepaku

Szkolna biblioteka z dotacją

12 paź 2021 10:10
wydrukuj
Biblioteka przy Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Gaworzycach otrzymała grant w wysokości 4320 zł w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Zdjęcie przedstawia wnętrze szkolnej biblioteki w Gaworzycach. Pryzjazne, kolorowe wnętrze zachęca najmłodszych do korzystania z kącika malucha.

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty we Wrocławia właśnie opublikowano wyniki konkursu. Każdy miłośnik książek ucieszyłby się z możliwości wydania ponad czterech tysięcy złotych na książki, prawda? My na pewno!

Nasza szkolna biblioteka za tą kwotę zainwestuje głównie w książki, natomiast część kwoty przeznaczy na doposażenie "Kącika malucha", co też jest szalenie istotne, bo miłość do książek warto zaszczepiać w młodych ludziach czym prędzej.

Gratulujemy Szkole zdobycia grantu, a naszych najmłodszych mieszkańców oczywiście zapraszamy do korzystania z oferty szkolnej biblioteki!

 

Zdjęcie przedstawia kącik malucha w szkolnej bibliotece w Gaworzycach. Przyjazne, kolorowe wnętrze zachęcające do spędzenia tu czasu.