pole rzepaku

Awans dziewcząt w unihokeju

21 paź 2021 11:10
wydrukuj
Sukcesem dla dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Gaworzycach okazał się Finał Strefy Legnickiej w unihokeju.

Początek tygodnia okazał się szczęśliwym dla zawodniczek grających w unihokeja. W Finale Strefy Legnickiej w Budziszowie Wielkim nasze młodsze dziewczęta zajęły 2 miejsce, co dało awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 28 października w Piławie Dolnej.

• Nina Ludwisiak

Starsze zawodniczki wywalczyły również 2 miejsce i zdobyły srebrne medale w Finale Strefy Legnickiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Tym samym dziewczyny awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 4 listopada w Lubawce.

• Wiktoria Michniewicz

Drużyna chłopięca również brała udział w Finale Strefy Legnickiej w Budziszowie Wielkim. W okrojonym składzie walcząc dzielnie i ambitnie zdobyli brązowy medal, jednak nie dało im to awansu- regulamin turnieju określał awans tylko 1 i 2 miejsca.