Grafika z napisem system informacji przestrzennej.     Grafika z napisem miejscowe plany zagospodarowania.     Grafika z napisem: sprzedaż nieruchomości.     Przycisk menu z napisem Przetargi. Umożliwia przejście do BIP do zakładki zamówienia publiczne.     Przycisk z napisem Herb Gminy.       Logotyp Biuletynu Informacji Publicznej. Kliknięcie w obrazek umożliwia przejście do BIP.        

 

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, w związku z nasileniem zagrożenia epidemicznego na obszarze Gminy Gaworzyce, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gaworzycach informuje, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaworzycach rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.
 
Oznacza to, że wszystkie sprawy załatwia jak dotychczas, pozostaje jednak zamknięty dla wizyt klientów –od 12 października 2020 r. do odwołania.
 
Bezpośrednio, czyli przychodząc do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gaworzycach będą załatwiane tylko sprawy pilne i wymagające osobistego stawienia się. W innych ważnych dla Państwa sprawach prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie się!
 
Podajemy numery kontaktowe:
 
tel. 76/ 831 62 67
Dział pomocy społecznej
GZI ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
 
tel. 76/ 759 10 94
 
Dział Świadczeń Rodzinnych
Dział Funduszu Alimentacyjnego
Dział Świadczeń Wychowawczych
Karta Dużej Rodziny
Dodatki Energetyczne
Dodatki Mieszkaniowe
 
tel. 697 600 581
Wsparcie osób przebywających w kwarantannie
 
e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Szczegółowy wykaz pracowników, ich numerów telefonów i adresów email znajduje się pod linkiem:
 
Mieszkańcy proszeni są o załatwianie spraw:
  • telefonicznie
  • drogą elektroniczną
  • poprzez platformę ePUAP
Przy wejściu do budynku Ośrodka ustawiona jest skrzynka podawcza, do której można wrzucać korespondencję do Ośrodka (nie potwierdzamy jej złożenia).
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy! Powyższa decyzja podyktowana jest jednak troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gaworzyc. O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

 

 

 

 

asf