Grafika z napisem system informacji przestrzennej.     Grafika z napisem miejscowe plany zagospodarowania.     Grafika z napisem: sprzedaż nieruchomości.     Przycisk menu z napisem Przetargi. Umożliwia przejście do BIP do zakładki zamówienia publiczne.     Przycisk z napisem Herb Gminy.       Logotyp Biuletynu Informacji Publicznej. Kliknięcie w obrazek umożliwia przejście do BIP.        

 

Banner informujący o trwającej aktualizacji planu gospodarki niskoemisyjnej, mający na celu zwrócenie uwagi i zachęcenie do wypełnienia ankiety.

 

Jak zawsze podczas Jarmarku nie zabraknie licznych stoisk z rękodziełem i produktami regionalnymi. To jedna z najprzyjemniejszych części naszego wydarzenia. Aleje parkowe zamieniają się w piękne kupieckie ścieżki wypełnione unikalnymi przedmiotami, które już, zaraz chciałoby się zabrać do domu... :)

 

Ponadto nie braknie także warsztatów dawnego rzemiosła. Tak się przyjęło, że w plenerze naszego parku, tego dnia można spróbować swoich sił wyplatając wiklinowe kosze, wystukując monety, lepiąc w glinie rozmaite naczynia, wyplatać sznureczki, czy tkać na krośnie...

 

Nie braknie lokalnych artystów, którzy tego dnia będą mogli zaprezentować się na profesjonalnej scenie.

 

Co jeszcze? Konkursy m.in. na Szczęśliwego Kupca i o tytuł "Złotego Kramarza", rekonstrukcje historyczne, konkurs na scenkę ukazującą czasy średniowiecza i mnóstwo innych inicjatyw. Już dziś gorąco zapraszamy!

 

Grafika do zakładki szczepienia na COVID-19

 

 

 

asf