Grafika z napisem system informacji przestrzennej.     Grafika z napisem miejscowe plany zagospodarowania.     Grafika z napisem: sprzedaż nieruchomości.     Przycisk menu z napisem Przetargi. Umożliwia przejście do BIP do zakładki zamówienia publiczne.     Przycisk z napisem Herb Gminy.       Logotyp Biuletynu Informacji Publicznej. Kliknięcie w obrazek umożliwia przejście do BIP.        

 

Banner informujący o trwającej aktualizacji planu gospodarki niskoemisyjnej, mający na celu zwrócenie uwagi i zachęcenie do wypełnienia ankiety.

 

Gmina Gaworzyce uruchomiła system wczesnego powiadomiania mieszkańców SMS-ami. To nowoczesny, szybki sposób gwarantujący otrzymywanie wiarygodnych i rzetelnych informacji, które bezpośrednio dotrą do wszystkich zainteresowanych.

 

Na obecną chwilę to najszybszy i najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do mieszkańców, dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie go w naszej gminie. Chcemy w ten sposób przede wszystkim ostrzegać mieszkańców przed zagrożeniami, ale aplikacja pozwoli nam również docierać do nich z inną ciekawą informacją.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO SYSTEMU POWIADOMIEŃ SMS?

 

Wystarczy przewinąć stronę internetową na dół, wpisać swój numer telefonu i wybrać grupy, w ramach których chcą otrzymywać Państwo komunikaty, po czym kliknąć "Wyślij".

 

System powiadamiania SMS został stworzony, przede wszystkim, na potrzeby  Zarządzania Kryzysowego, by informować o zagrożeniach, które mogą wystąpić na terenie Gminy Gaworzyce. – Szybka informacja to dziś podstawa skutecznej ochrony życia i mienia. Jeśli będą nadchodziły powodzie, wichury czy gwałtowne burze to każdy, kto jest zarejestrowany w naszej bazie, otrzyma stosowną informację na ten temat.

 

  • Tylko ważne komunikaty (Utrudnienia, przerwy w dostawie mediów, sytuacje kryzysowe, informacje urzędowe, konsultacje społeczne, itp.)
  • Informacje kulturalne (Informacje o wybranych przedsięwzięciach kulturalnych w Gminie Gaworzyce (koncerty, jarmarki, festyny, wystawy, itp.)
  • Seniorzy (Informacje z Gminy Gaworzyce dla Seniorów o wybranych wydarzeniach, warsztatach czy usługach zdrowotnych)
  • Młodzież (Garść wybranych informacji z Gminy Gaworzyce dla osób w wieku 13-30 lat. Ciekawe projekty, wydarzenia kulturalne i sportowe, rozrywka i inne)

 

Do systemu powiadamiania SMS można zapisać się również wysyłając SMS-a o treści "gminagaworzyce" na numer 4628.

(Koszt wysłania SMS-a zgodny jest z taryfą Operatora dla danego Użytkownika)

 

 

 

Grafika do zakładki szczepienia na COVID-19

 

 

 

asf