Bieżące wydarzenia

widok na kościół w kurowie przez pole rzepaku

Badanie ankietowe dot. gazyfikacji w Dalkowie i Kurowie Wielkim

02 kwi 2021 00:04 - 31 maj 2021 00:05
Urząd Gminy w Gaworzycach, biuro 209
Mając na uwadze liczne sugestie mieszkańców, Wójt Gminy Gaworzyce podjął działania związane z doprowadzeniem sieci gazowej do miejscowości Dalków oraz Kurów Wielki. Kolejnym krokiem będzie wykonanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Gazowniczy we Wrocławiu analiz

By uzyskać dane konieczne do przeprowadzenia dokładnej analizy, prosimy mieszkańców miejscowości Dalków i Kurów Wielki o wypełnienie ankiet, które przekazane zostaną PSG sp. z o.o.

Gotowe ankiety można złożyć w Urzędzie Gminy w Gaworzycach, ul. Dworcowa 95, 59-180 Gaworzyce, w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach: 7.00 – 15.00 oraz
we wtorki 8.00 – 16.00, a także przekazać sołtysom w terminie do 31 maja 2021 r.

Ankieta ma na celu jedynie zbadanie zainteresowania mieszkańców przyłączeniem do sieci gazowej i nie jest dokumentem wiążącym. Warunki przystąpienia do inwestycji i kolejne działania zostaną określone dopiero po wykazaniu jej opłacalności.

Formularz ankiety można uzyskać w wersji papierowej w Urzędzie Gminy w Gaworzycach w godzinach pracy Urzędu oraz w formacie pdf. poniżej:

ANKIETA DO POBRANIA (.PDF)

Na przykładowym zdjęciu widać dłoń na pokrętle od pieca gazowego.