Komunikaty

kwitnąca czeremcha

Spisz się przez Internet i weź udział w loterii!

06 kwi 2021 10:04
Przypominamy, że dnia 1 kwietnia br. ruszył Narodowy Spis Powszechny 2021. Spis jest obowiązkowy dla wszystkich obywateli, stanowiąc jedyne źródło danych dot. niektórych cech społeczno-demograficznych. Ułatwieniem jest możliwość tzw. samospisu, czyli spisanie się samemu poprzez specjalne formularze na rządowej stronie spis.gov.pl w ramach tzw. "samospisu internetowego (CAWI)", do czego gorąco zachęcamy!
przykładowe zdjęcie - wielopokoleniowa rodzina

Dla osób, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie https://spis.gov.pl organizatorzy przygotowali loterię z atrakcyjnymi nagrodami.

Jej organizatorem jest firma Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Niedźwiedzia 2a, 02-737 Warszawa. Adres strony internetowej: https://loteria.spis.gov.pl

W ramach Loterii odbędzie się 7 losowań, które będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową Loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach Youtube oraz Facebook.

Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich  - Toyota Yaris. Liczba nagród we wszystkich losowaniach została podzielona równo na 16 województw.

Zgodnie z Regulaminem Loterii z udziału w Loterii są wykluczone:

  1.       osoby niepełnoletnie przed dniem 1 kwietnia 2021 r., godz. 00:00:01,
  2.       pracownicy organizatora loterii, firmy Unique One sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (kod 02-737), ul. Niedźwiedzia 2 A lub członkowie ich najbliższej rodziny,
  3.       pracownicy podmiotów wykonujących czynności związane z realizacją loterii lub członkowie ich najbliższej rodziny,
  4.       pracownicy jednostek służb statystyki publicznej oraz członkowie ich najbliższej rodziny, tj. wstępnych, zstępnych, rodzeństwo i małżonkowie.