Skrócone godziny pracy

 

 

 

 

Informujemy, że w dniu
20 grudnia 2019 roku (piątek)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaworzycach

będzie czynny w godzinach od 7.00-13.00

 

 

 

 

oraz w dniach:
24 (Wigilia) i 31 (Sylwester) grudnia 2019 roku

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaworzycach

będzie czynny w godzinach od 7.00-13.00


 

 

Za utrudnienia przepraszamy

Awaria telefonów

 

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym mogą występować problemy z kontaktem telefonicznym z GOPS w związku z awarią sieci Orange. 

Za utrudnienia przepraszamy

WIDZISZ-REAGUJ-ZADZWOŃ

 

 

      W związku ze zbliżającym się nieuchronnie sezonem zimowym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gaworzycach w trosce o bezpieczeństwo osób nieposiadających schronienia zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Gaworzyce o zachowanie szczególnej czujności wobec zauważonych osób bezdomnych na klatkach, w korytarzach, w piwnicach, strychach oraz innego typu pomieszczeniach niemieszkalnych.

 

       Jednocześnie prosimy o wrażliwość i zgłaszanie wszelkich niepokojących sygnałów, mogących świadczyć o istniejącym zagrożeniu dla osoby starszej np. z sąsiedztwa. Każdy sygnał zbadamy wnikliwie. Być może wspólnie uda nam się zapobiec wielu niepotrzebnym dramatom.

 

       Prosimy o przekazywanie pracownikom socjalnym oraz dzielnicowym wszystkich informacji dotyczących osób bezdomnych, zagrożonych bezdomnością oraz ludzi starszych, samotnych, ubogich. Nie bądźmy nieczuli również na osoby nietrzeźwe, które przebywają na mrozie. Wspólnie możemy im pomóc.

 

       Zapewniamy, że każdy sygnał ze środowiska lokalnego będzie przez nas sprawdzony. Jednocześnie dziękujemy mieszkańcom naszej Gminy za dotychczasową wrażliwość i zgłaszanie informacji o osobach bezdomnych, przebywających w miejscach publicznych.

 

       Informujemy także, że istnieje aplikacja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, która w swoim katalogu potencjalnych zgłoszeń, udostępnia kategorię: „Osoba bezdomna wymagająca pomocy”. Pozwala ona użytkownikom wskazywać miejsca przebywania osób bezdomnych, potrzebujących pomocy. Jest to bardzo istotne w przypadku kiedy posiadamy wiedzę np. na temat, miejsc przebywania osób bezdomnych. Będzie to dodatkowym źródłem informacji dla służb i instytucji zajmujących się statutowo pomocą w takich sytuacjach.

 

GOPS w Gaworzycach 76/ 8316-267

Nr alarmowy 112

Zmiana siedziby GOPS

UWAGA - ZMIANA SIEDZIBY

GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W GAWORZYCACHUprzejmie informujemy, że

od 09 września 2019 r.

ulega zmianie adres siedziby

GOPS w Gaworzycach

z dotychczasowego na

ul. Okrężna 85, 59-180 Gaworzyce

(poprzednia siedziba urzędu gminy)

Ogłoszenie o naborze na stanowisko - ASYSTENT RODZINY

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gaworzycach ogłasza  nabór na stanowisko asystent rodziny na ¾ etatu.

 

Więcej>>

 

 

GOPS Gaworzyce :: Ta witryna używa cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie tej technologii.