222 ban3er

 

 

Rozpoczęliśmy realizację szkoleń w ramach projektu "E-aktywni mieszkańcy Gminy Gaworzyce", który Gmina Gaworzyce realizuje wraz z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. W 2-dniowych warsztatach wzięło udział 12 osób, które jako pierwsze dostarczyły do Urzędu Gminy wymagany formularz zgłoszeniowy.

 

Cykl 12-godzinnych warsztatów "Kultura w sieci" obejmował wiele zagadnień i tematów, w tym m.in. podstawowe czynności związane z obsługą komputerów, praktyczne ćwiczenia w zakresie zwiększenia kompetencji cyfrowych, zaawansowane narzędzia wyszukiwania informacji, przegląd najciekawszych stron internetowych i aplikacji przydatnych w życiu codziennym a związanych z szeroko pojętą kulturą oraz obowiązkowo - ważne aspekty prawne, zwłaszcza w kontekście legalnego korzystania z kultury.

 

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymał certyfikat, potwierdzający udział w kursie. Zapytaliśmy też uczestników o wrażenia.

Było fantastycznie. Fajna atmosfera, fajni prowadzący, dużo nowej wiedzy, z której będziemy korzystać. Z chęcią zapisałabym się na szkolenie po raz kolejny.

To był dobrze spożytkowany czas, inwestycja w siebie. Polecam niezdecydowanym.

Warsztaty odbyły się w Sali Rajców zabytkowego Pałacu w Gaworzycach.

Warto dodać, że warsztaty są w możliwy sposób dostosowywane do umiejętności uczestników, a skierowane są do mieszkańców Gminy Gaworzyce, którzy ukończyli 25 rok życia. Przed nami jeszcze kilkanaście szkoleń, do udziału, w których serdecznie zapraszamy. Planujemy przeszkolenie 150 osób.

 

Uczestnictwo w szkoleniach jest całkowicie bezpłatne.

 

Szczegółowych informacji nt. projektu udziela p. Agnieszka Wilusz, tel. 76 8316 285 w. 48, pok. 208.

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

 

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

 

 

Kalendarz wydarzeń