18 października 2017r. w Gaworzycach odbył się Finał Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt w ramach zawodów SZS. Organizatorami zawodów byli: Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu i Szkoła Podstawowa w Gaworzycach.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny, tj. SP Chocianów, SP 1 Polkowice, SP 3 Polkowice i SP Gaworzyce.
Zawody zostały rozegrane systemem „ każdy z każdym ”. Mecz trwał 3 tercje po 5 minut każda.
Dziewczęta z Gaworzyc pokonały 3:1  drużynę z SP 3 Polkowice, 4:2 reprezentację SP Chocianów a w ostatnim meczu z SP 1 Polkowice, nie dając żadnych szans przeciwniczkom, zwyciężyły aż 10:0 . Trzy wygrane mecze dały reprezentacji SP Gaworzyce 6 punktów oraz zwycięstwo w końcowej klasyfikacji turnieju.

Klasyfikacja końcowa Finału Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt rocznik 2005 i młodsze:

1miejsce SP GAWORZYCE
2 miejsce SP 3 POLKOWICE
3 miejsce SP CHOCIANÓW
4 miejsce SP 1 POLKOWICE

Dziewczęta z Gaworzyc zajęły I miejsce w zawodach, zdobywając tytuł Mistrzyń Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Unihokeju i uzyskując tym samym awans do Finału Dolnośląskiego. Otrzymały złote medale, puchar i pamiątkowy dyplom.

Reprezentacja SP Gaworzyce grała w składzie: Katarzyna Olszewska, Emilia Serewa, Oliwia Leszczak, Hanna Krause, Julia Mały, Dominika Droszczak, Wiktoria Pietrzak, Anna Skorus, Aleksandra Łysiak, Julia Kaczmarek, Nikola Kwiatkowska, Marcela Mikuła.

Trener: Beata Kęska